פנאי

ללון

לסעוד

לנפוש

לגלות

וילת נופש בצפון – וילה פנאי בראש פינה

היה לנו אוצר סמוי של פנאי
עדין כאוויר הבוקר
פנאי של סיפורים, דמעות, נשיקות וחגים.
פנאי של אמא, פנאי של סבתא והדודות.
יושבות בנחת בסירה של זיו
שטות אט אט בדוגית השלום
עם הירח
ועם המזלות.

(זלדה, 1967, מתוך פנאי * הכרמל האי-נראה * אל תרחק)

וילה פנאי הינה וילת נופש בצפון מתחם אירוח ייחודי בראש פינה, נדיב ומלא שלווה וחמימות, מקום אידילי למשפחות או לקבוצות אינטימיות. וילה פנאי ממוקמת בפינה פסטורלית ופרטית של ראש פינה, במרחק הליכה מלב המושבה ומאתר השחזור. הווילה היא מקום אידיאלי לנוח, להירגע ולבלות רגעים נוסטלגיים עם חברים ומשפחה. המתחם הוא בסיס נהדר שממנו אפשר לראות, לחוות ולגלות את הצפון: את יופיו הטבעי, את ההיסטוריה העתיקה והמודרנית שלו ואת הרוחניות והמורשת היהודית והנוצרית שהוא חובק.

וילה פנאי אשר עוצבה על ידי בעליה, אדריכלית, בת זוג ואם, נבנתה על צלע הר כנען, בין עצי ברוש ואיקליפטוס ומשקיפה על עמק החולה השופע ואל עבר מדרונותיו המושלגים של החרמון.

הוילה משתרעת על פני 360 מ״ר ובנויה בשני מפלסים בדגש על מרחב גדול, נוחות ואיכות בכל פרט. עיצוב המבנה המשלב אבן מקומית, בטון חשוף, חלונות ענק אל נוף גלילי ופרטי ריהוט ואבזור יוצאי דופן יוצרים מפגש נדיר בין עתיק לעכשווי, בין נוסטלגי למודרני.

בפנים וגם בחוץ הוילה משלבת נוחות ואסתטיקה המאפשרים להיות בחברה או בפרטיות, בחגיגות או בהרהורים, שלווה ורוגע. חללים אלה נוצרו כדי להכיל ולעודד את ההנאה שבפנאי, להיות נינוח, להיות בזמן ובמקום שבו אדם יכול לעשות כאוות נפשו. אם אתם מחפשים וילת נופש בצפון שתתאים לחופשה שלכם. וילה פנאי היא המקום עבורכם.